Çözümler

Site ve İş Merkezi

İnşaat yapılarının kendisine hayat katan, içindeki canlılara işlev sunan en önemli unsurlarından biridir. Mekanik tesisat, elektrik tesisatı ile birleşerek elektromekanik sistemler olarak bir binanın, yapının damarlarıdır diyebiliriz. Onlar olmazsa bina fazlaca bir işe yaramaz, insana hizmet edemez.

İnşaat, yapı işlerinde makine mühendisliği etkinlik alanına giren ısıtma, soğutma, havalandırma, temiz ve pis su, sıhhi sıcak su ve yangın söndürme sistemleri işlerinin tümüdür. Mekanik tesisatı, makine mühendisi ve teknik ressamlar hazırlar.

Sağlık kompleksleri ve hastane tasarımları, sağlıklı, konforlu ve iyi havalandırılmış ortamlara ihtiyaç duyarlar. Doğru ürün seçimi ve yüksek ürün kalitesi sayesinde ideal sıcaklık ve nem değerlerine sahip iyi hava  kalitesi olan  tasarımlar geliştirmenize yardımcı olur. Tasarımlarınızda, hava ile yayılan enfeksiyon kontrolünü  merkezi ve bireysel  sistemlerde sağlayarak iç hava kalitesinin her zaman yüksek değerde olmasına yardımcı olacak çözümler sunar.

Site ve İş Merkezi Uygulamalarında Faaliyet Alanlarımız
Site ve İş Merkezi Uygulamalar